BIP Miejskiego Zarządu Gospodarki Komunalnej w Mysłowicach

OGŁOSZENIE O PRACĘ NA STANOWISKO URZĘDNICZE

Załącznik nr 1 do Zarządzenia Dyrektora nr 07/2018

Miejski Zarząd Gospodarki Komunalnej

w Mysłowicach, ul. Partyzantów 21

OGŁOSZENIE

o zatrudnieniu na umowę o pracę na stanowisko urzędnicze

Inspektor ds. naliczeń i rozliczeń

w Dziale Umów i Rozliczeń

W miesiącu poprzedzającym datę upublicznienia ogłoszenia wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w zakładzie, w rozumieniu przepisów

o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnieniu osób niepełnosprawnych, wynosi - więcej niż 6%.

1. Wymagania niezbędne:

  1. wykształcenie wyższe

  2. minimum 2 letni staż pracy na podstawie umowy o pracę,

  3. obywatelstwo polskie (z zastrzeżeniem art. 11 ust. 2 i 3 ustawy z dnia 21 listopada 2008r.

    o pracownikach samorządowych),

  4. posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystaniu z pełni praw publicznych,

  5. niekaralność za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo

    skarbowe,

  6. znajomość przepisów prawa niezbędnych do pracy na stanowisku będącym przedmiotem naboru,

    umiejętność ich interpretacji oraz wykorzystania do wykonywania zadań na stanowisku

    w tym ustaw:

  1. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach oraz Uchwał Rady Miasta Mysłowice dotyczących
    gospodarowania odpadami komunalnymi

  2. o ochronie praw lokatorów, mieszkaniowym zasobie gminnym i o zmianie kodeksu cywilnego,

  3. o samorządzie gminnym,

  4. o własności lokali

  5. kodeks cywilny,

  6. statut MZGK i wynikające z niego zadania.

2. Wymagania dodatkowe:

  1. znajomość obsługi komputera w zakresie programów biurowych (oprogramowanie Microsoft Office),

  2. umiejętność syntezy danych i umiejętność podejmowania decyzji,

  3. umiejętność redagowania pism i przygotowywania dokumentów,

  4. umiejętność organizowania pracy,

  5. umiejętność analitycznego myślenia,

3. Ponadto od kandydatów oczekujemy:

  1. komunikatywności i umiejętność współpracy w zespole,

  2. umiejętności pracy pod presją czasu,

  3. samodzielności i kreatywności,

  4. radzenie sobie w trudnych sytuacjach.

Zakres zadań na stanowisku:

  1. prowadzenie całości spraw związanych z gospodarowaniem odpadami komunalnymi,

  2. rozliczanie kosztów dostawy wody w nieruchomościach wspólnot mieszkaniowych,

  3. sporządzanie rocznych zestawień naliczeń wody we wspólnotach mieszkaniowych

  4. kontrola merytoryczna zgodności miesięcznych naliczeń czynszów z kwotami obciążeń z tytułu opłat za lokale komunalne w nieruchomościach Wspólnot Mieszkaniowych,

  5. prowadzenie korespondencji z najemcami,

  6. rozpatrywanie reklamacji dotyczących rozliczenia wody,

  7. współpraca z zarządcami Wspólnot Mieszkaniowych w zakresie zmian w naliczeniach w stosunku do podjętych uchwał.

5. Informacja o warunkach pracy na stanowisku:

  1. wymiar czasu pracy – 1 etat,

  2. praca w pomieszczeniu biurowym (parter, piętro, brak windy), w zespole przy sztucznym oświetleniu,

  3. praca wymagająca wymuszonej pozycji ciała, szczególnej koncentracji, obsługi komputera, oraz częstego kontaktu z klientami.

6. Wymagane dokumenty:

  1. kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie,

  2. życiorys (CV),

  3. list motywacyjny,

  4. kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie i kwalifikacje,

  5. dokumenty potwierdzające przebieg zatrudnienia,

  6. oświadczenia kandydata o posiadaniu pełnej zdolności do czynności prawnych, o korzystaniu

    z pełni praw publicznych oraz niekaralności za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe.

  7. W aplikacji prosimy wpisać klauzulę: „Wyrażam zgodę dla MZGK w Mysłowicach z siedzibą w Mysłowicach 41-400, przy ul. Partyzantów 21, na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i innych dokumentach aplikacyjnych na potrzeby rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późń. zm.)”

    Zgodnie z art. 24 ust.1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.) informujemy, iż administratorem danych osobowych udostępnionych przez Panią/Pana dobrowolnie w celu przeprowadzenia rekrutacji jest Dyrektor MZGK w Mysłowicach, z siedzibą w Mysłowicach, przy ul. Partyzantów 21. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do poprawiania oraz usunięcia swoich danych osobowych. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia niniejszego naboru i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Podanie danych w zakresie określonym przepisami KP (ustawa z dnia 26.06.1974 r.) jest dobrowolne ale konieczne dla przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga wyraźnej Pani/Pana zgody.

8.Termin i miejsce składania dokumentów:

Dokumenty aplikacyjne należy składać osobiście lub przesyłać na adres:

41-400 Mysłowice,

ul. Partyzantów 21

Pokój nr 5 Parter

w terminie do dnia 26.03.2018r.

Dokumenty aplikacyjne powinny być złożone w zamkniętej kopercie z dopiskiem: „Oferta pracy- Inspektor ds. naliczeń i rozliczeń w Dziale Umów i Rozliczeń

8. Sposób powiadamiania kandydatów o terminie przeprowadzenia naboru:

O terminie przeprowadzenia naboru i rozmowy kwalifikacyjnej kandydatów spełniających wymagania formalne zawiadomimy telefonicznie lub

za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Informacje o wyniku naboru będą umieszczone na stronie BIP MZGK oraz na tablicy informacyjnej piętro I. w MZGK przy ul. Partyzantów 21.

Mysłowice, dnia 13.03.2018r.

Dyrektor MZGK

mgr inż. Janusz Wszołek

Data wytworzenia: 2018-03-15 14:02 Autor: Marcin Garus Data publikacji: 2018-03-15 14:02 Osoba udostępniająca na stronie: Marcin Garus Data ostatniej modyfikacji: 2018-03-15 Osoba modyfikująca: Marcin Garus